Gyártó adatai:
CeraVe
62, Quai Charles Pasqua – 92300 LEVALLOIS-PERRET France
Gyártó elektronikus címe: cerave@it.oaccare.com
Leírás
A bőrgyógyászokkal kifejlesztett CeraVe bőrsimító tisztító gélt úgy dolgozták ki, hogy hatékonyan hámlassza, puhítsa és simítsa a száraz, durva, egyenetlen tapintású bőrt, a védőrétegének megzavarása nélkül.
A bőr textúrájának kellemesebbé tételéért kifejlesztett textúra simító szalicilsavval. Ez a frissítő tisztító gél eltávolítja a szennyeződéseket és az olajat, miközben hámlasztja a bőrt. A CeraVe 3 alapvető ceramiddal támogatja a bőr védőrétegét, miközben a niacinamide segít nyugtatni is. Illatmentes, hipoallergén formula, erős mechanikai radírok nélkül, ami hozzájárul a toleranciához.
•Szalicilsav: segít meglazítani az elhalt hámsejteket a kíméletes hámlasztásért
•3 alapvető ceramid: a bőr védőrétegének támogatásáért
•Niacinamide: a bőr nyugtatásáért
Száraz, durva, egyenetlen tapintású bőrre
Használata: A tisztító gélt masszírozza a nedves bőrön, majd öblítse le! Szembe ne kerüljön! Amennyiben mégis szembe jut, azonnal öblítse ki bő vízzel!